Božičkova dežela

V četrtek, 19.12. 2024 smo se s štirinajstimi najmlajšimi otroci našega doma odpravili v Božičkovo deželo v Žužemberg. Tam nas je v večernih urah pričakala z lučkami okrašena Božičkova dežela. Otroci so najprej poslušali zgodbico, kako je Božiček prispel v Žužember, nato pa so se začele vrgolije v Božičkovem parku. Otroci so se spuščali po jeklenici, dričali na napihljivih krogih, metali podkvice, ustvarjali različna ročna dela, plezali po pajkovi mreži in še bi lahko naštevali. Bil je mrzel dan in Božiček, njegova žena, ter palčki so nas ob ognju pogreli s čajem in sladkimi piškoti.

Za piko na i, so na koncu še vsi otroci prejeli personalizirano darilo ter možnost fotografiranja z Božičkom in Božičkovo ženo. 

Izkušnja je prav vsem otrokom pričara velik nasmeh na obraz, za kar se neizmerno zahvaljujemo TOP AGENCIJI, predvsem pa go. Elizabeti Hlede.

Hvala!

Kontaktirajte nas

Mencingerjeva 65, 1000 LJUBLJANA
+386 01 283 31 96 / 059 695 410




    Skip to content